Kategooriad
DROPS Daisy
3.75
DROPS Daisy
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

DROPS Daisy

3,75 €
Koostis: 100% meriinovill Lõngagrupp: B (20 - 22 silmust) / 8 ply / DK Kaal/pikkus: 50 g = u. 110 meetrit Soovitav varda suurus: 4 mm Koetihedus: 10 x 10 cm = 21 s x 28 rida Hooldus: Käsipesu, max 30°C / kuivata tasapinnal. / Vanutatav Superwash: no Made in: Peru Toormaterjali päritolu: Lambavill Lõuna-Ameerikast
- +
Saadavus:Laos
Tootekood DR Daisy
Kirjeldus

DROPS Daisy ei ole töödeldud pesukindlaks, mis tähendab seda peab pesema käsitsi. Selle lõnga hooldamiseks peab järgima veel mõningaid nõeandeid:

  • Järgi hooldusjuhiseid lõngatoki ümbrisel ja lõnga värvikaardil.
  • Pese seda meriinolõnga käsitsi 30ºC vees.
  • Vajadusel kasuta kerget tsentrifuugi programmi, mis EI KASUTA vett.
  • Pese eraldi, kasutades palju vett.
  • Kasuta natuke villase pesuvahendit (ilma valgendajata).
  • ÄRA KASUTA pesupehmendajat (villakiud lähevad liiga libedaks ja lõng võib katkeda).
  • ÄRA jäta eset vette ligunema!
  • ÄRA jäta eset kauaks pesumasinasse märjalt seisma!
  • ÄRA kuivata eset rippuvas asendis, vaid pane tasapinnale kuivama (lauale rätikule).
Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat (number 23.HPE.36896), Standard 100, II klass, Hohenstein Institute. See tähendab, et seda on testitud kahjulike ainete suhtes ja seda peetakse inimökoloogilises mõttes ohutuks. II klass tähendab, et lõng on sobiv kandmaks naha vastas, nagu särgid, kleidid, madratsid jne.
DROPS Daisy on pehme, töötlemata lõng, mis on kedratud 100% eriti peenest meriinovillast. Selles lõngas kasutatud villakiud on töötlemata, mis tähendab, et seda on ainult pestud ning enne värvimist ei ole töödeldud keemikaalidega. See toob välja villa parimad omadused, samuti aitab hoida vormi.

DROPS Daisy lõng on kedratud kokku 4 niidist, mis annavad lõngale lisaelastsust; see lõng sobib eriti hästi palmikutega ja tekstuursete ning pärlkoes mustrite kudumiseks. See lõng sobib mustritele, mis on disinitud lõngagrupi B lõngadele DROPS Karisma, DROPS Lima, DROPS Cotton Merino ja DROPS Merino Extra Fine.
Lõnga spetsiaalne konstruktsioon muudab ka rõiva õige käsitlemise eriti oluliseks: veenduge, et koote õige pingega – kuduge pigem tihedalt, kui lõdvalt. Järgige hooldusjuhiseid, ärge kunagi jätke oma projekti ligunema ning kuivatage tasapinnal, mitte rippuvas asendis.

Nagu kõik meie meriinolõngad, pärineb ka see meriinovill Lõuna-Ameerika vabapidamisel loomadelt.