Kategooriad
DROPS ♥ You 9
0.9
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

DROPS ♥ You 9

0,90 €
Koostis: 100% puuvill Lõngagrupp: A (23 - 26 silmust) / 5 ply / sport Kaal/pikkus: 50 g = u. 125 meetrit Soovitav varda suurus: 3 mm Koetihedus: 10 x 10 cm = 24 s x 32 rida Õrn masinpesu 40°C / kuivata tasapinnal. Toormaterjali päritolu: Puuvill Türgist NB! Ostukorvi lisamise miinimum kogus 3 tokki/värv.
- +
Saadavus:Laos
Tootekood D9871
Kirjeldus

DROPS ♥ You 9 on pehme ja värvikas, 100% taaskasutatud puuvillane lõng. 

Sobib kudumiseks või heegeldamiseks, majapidamisse või aksessuaarideks, aga eriti suvisteks rõivasteks, kuna laseb hästi õhku läbi. On vastupidav ja masinaga pestav - mistõttu väga hea lasterõivasteks! 

Saadaval 19 värvitoonis, kaasaarvatud ilusad teksasinised toonid, DROPS ♥ You #9 kuulub lõngagruppi A, ning saab kasutada lõngadele DROPS Safran ja DROPS Cotton Viscose disainitud mustrites, aga ka sadades teistes. 

Made in EU
Sellel lõngal on Oeko-Tex® sertifikaat (number 951032), standard 100, I klass, Aitex Technical Textile Institute. See tähendab, et seda on testitud kahjulike ainete suhtes ja seda peetakse inimökoloogilises mõttes ohutuks. I klass on kõrgeim tase, mis tähendab, et seda lõnga võib kasutada beebirõivaste tegemiseks (vanus 0-3 kuud).