Kategooriad
Kantpael ruuduline 15 mm erin.värvid
1.22
Kantpael ruuduline 15 mm erin.värvid
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Kantpael ruuduline 15 mm erin.värvid

1,22 €
Ruuduline diagonaalkant, laiusega 15 mm. Kasutades murtakse kant pooleks ja lõplikuks laiuseks tootel jääb 1/2 kandi antud laiusest. 100 % polüester.
- +
Saadavus:Laos
Tootekood 260844St
Kirjeldus
Mis on diagonaalkant? Diagonaalkandi valmistamisel õmmeldakse kangas külgepidi kokku ja lõigatakse spetsiaalsel tööpingil ribadeks nii, et kanga kiud ei jää ribaga risti, vaid diagonaalsuunaliselt. Selline kandi struktuur annb muidu venimatutele materjalidele (atlas, satiin, puuvill) juurde veidi venivust, mida on vaja näiteks sise- või väliskaarte kantimisel.
Kus diagonaalkanti kasutada? Korrektseks kanga ääristamiseks-kantimiseks, kandiga dekoreerimiseks. Dekoreerimiseesmärgil kandi kasutamisel mõtle kandi laiuse ja kanditava eseme mõõtmetele, et tagada kaunim tulemus. Kant vali pigem veidi tumedam.
Diagonaalkanti saab kasutada kokku murdmata kanga pinnale õmmeldes: õmbluste katmiseks, dekoreerimiseks. Selliseid kitsaid kante kasutatakse laialdaselt näiteks lapitehnika Iiri stiili juures ja vitraaži mulje loomiseks.