Kategooriad
Kantpael satiinist 20 mm, erin.värvid
0.44
Kantpael satiinist 20 mm, erin.värvid
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Kantpael satiinist 20 mm, erin.värvid

0,44 €
Kvaliteetne satiinist diagonaalkant, laiusega 20 mm. Kergelt läikiv pind lisab pidulikkust. Materjal 100% polüester. Kant on eeltriigitud. Kasutades murtakse kant pooleks ja lõplikuks laiuseks tootel jääb 1/2 kandi antud laiusest. Müüakse meetriga. Ostes üle 1 m, lõigatakse ühe tükina. Vali sobiv värv.
- +
Saadavus:Laos
Tootekood St260698
Kirjeldus
Mis on diagonaalkant? Diagonaalkandi valmistamisel õmmeldakse kangas külgepidi kokku ja lõigatakse spetsiaalsel tööpingil ribadeks nii, et kanga kiud ei jää ribaga risti, vaid diagonaalsuunaliselt. Selline kandi struktuur annb muidu venimatutele materjalidele (atlas, satiin, puuvill) juurde veidi venivust, mida on vaja näiteks sise- või väliskaarte kantimisel.
Kus diagonaalkanti kasutada? Korrektseks kanga ääristamiseks-kantimiseks, kandiga dekoreerimiseks. Dekoreerimiseesmärgil kandi kasutamisel mõtle kandi laiuse ja kanditava eseme mõõtmetele, et tagada kaunim tulemus. Kant vali pigem veidi tumedam.
Diagonaalkanti saab kasutada kokku murdmata kanga pinnale õmmeldes: õmbluste katmiseks, dekoreerimiseks. Selliseid kitsaid kante kasutatakse laialdaselt näiteks lapitehnika Iiri stiili juures ja vitraaži mulje loomiseks.