Kategooriad

Tellimuse tegemine

 1. Valige toodete alt välja Teile sobivad tooted ja lisage soovitud tooted “Lisa ostukorvi”.

 2. Kui soovite tooteid edasi tellida, siis valige uued tooted ja lisage ka need “Lisa ostukorvi“, kui kõik soovitud tooted on tellitud, siis valige ülalt “ostukorv”, mille peale kuvatakse Teile kõik Teie poolt valitud tooted. Peale seda, „vormista ost“ ja täitke tellimisankeedi kõik väljad.

Üldtingimused

Üldtingimused kehtivad koojaloo.ee klientidele ja koojaloo.ee omaniku Koo ja loo OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Hinnakiri ja transpordikulu

 1. Koojaloo.ee e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

 2. Tellitud kaubale lisandub transporditasu, mis kuvatakse Teile kohe tellimuse lõpetamisel.

 3. Üle 60-eurose tellimuse (ilma postikuluta ja soodustused maha arvestatud) korral tasub
  postikulu müüja. Antud punkt ei kehti ettetellimistel, ostuöödel ja allahindluskampaaniatel.

Tellimus ja selle tasumine

 1. Makse sooritamiseks valige tellimuse leheküljel sobiv makseviis.

 2. Tellimuse eest on võimalik tasuda internetipanga kaudu (Swedbank, Danske Bank, Nordea, SEB, LHV pangalingid).

 3. Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-postile Tellimuse kinnitus tellitud kaupade kohta. Juhul, kui Teie e-postile tellimuse kinnitust koheselt ei saabu, siis palume edastada meile sellekohane e-kiri aadressile  info@koojaloo.ee või helistage numbril 6616168. Tellimuse eest tuleb tasuda näidatud pangakontole ning selgituseks märkida tellimuse number. Tellimus tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole 5 tööpäeva jooksul laekunud.

 4. Tellimuse tasumisega kinnitab klient, et on tutvunud koojaloo.ee e-poe üldtingimustega ja on nendega nõus ning poolte vahel on sõlmitud müügileping. Koo ja loo OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 5. Tellimuse tühistamise või ostetud toote tagastamise korral tagastame ostusumma vastavalt tellimuse vormistamisel valitud makseviisile.

 6. Kaheldes kanga tooni vm. sobivuses tuleks eelnevalt tellida kanga näidis https://www.koojaloo.ee/kanga-naidis.html.

Tellimuse kohaletoimetamine ja vastuvõtmine

 1. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida, siis teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti vahendusel 2 tööpäeva jooksul arvates lepingu jõustumisest (Tellimus ja selle eest tasumine p. 3) ning ühtlasi teatame Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Teile pakutav tähtaeg ei sobi on Teil õigus tellimus tühistada. Ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse.

 2. Tellitud kaup toimetatakse kliendi poolt soovitud aadressile kulleriga, kes toimetab paki tellimusel märgitud aadressile ning annab paki üle allkirja vastu või soovitud pakiautomaati/postkontorisse.

Tellimusest taganemine, kauba tagastamine või ümbervahetamine

 1. Tellitud kaupa on kliendil õigus tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema rikkumata originaalpakendis ning kasutamata, toode ei tohi olla määrdunud või kahjustunud, toote sildid ei tohi olla eemaldatud või rikutud. Kauba ümbervahetamisel tuleb Kliendil tagastatava kauba juurde märkida, milliseid tooteid soovite ümber vahetada ning milliste toodete vastu.

 2. Tagastatud kaupa saab vahetada teise kauba vastu või kui klient vahetamist ei soovi, siis me tagastame kliendile raha 14 päeva jooksul, pärast tagastatud tellimuse saamisest. Tagastatud kauba postikulu kannab müüja.

 3. Kliendile spetsiaalselt ettetellitud kaupa ei ole võimalik ümber vahetada, v.a. juhul kui on tegemist meiepoolse eksitusega ning oleme Teile saatnud vale toote või on tegemist praaktootega.

 4. Kaup tagastatakse aadressile: Koo ja loo OÜ, Ranna tee 46a, Tallinn või Koo ja loo OÜ, Smartpost, Viimsi Selver, +3725183525.

 5. NB! Tagastada ei saa (võlaõigusseaduse § 53 lg 4) vastavalt tellija soovile mõõtu lõigatud paelu, narmaid, kangaid jms; samuti tüki kaupa või kaaluga müüdavaid peentarvikuid (nööbid, pärlid, pärlitarvikud, metallrõngad jne...). Samuti ei saa tagastada hinnaalandusega kampaaniatooteid.

 6. NB! Tagastamise kulud kannab kauba tagastaja.

Kõik koojaloo.ee kodulehel olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ning müüjal on õigus ette teatamata muuta hindu ja toodete kättesaadavust. Koo ja loo OÜ jätab endale õiguse loobuda müügist ning tagastada tellimuse eest tasutud raha 14 tööpäeva jooksul.