Kategooriad
Kupong My Happy Farm by Käselotti
25.8
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Kupong My Happy Farm by Käselotti

25,80 €
Õmble koos lapsega farm koos loomadega. Imearmas siidise pealispinnaga puuvillane kupong. Koostis: 100% puuvill. Kaal 130 g/m2. Ökotex 100 sertifikaadiga. Kupongi suurus 2x1,4 m. Lisaks on vaja tugikangast või muud tugevamat kangast 1,5 m; täitematerjali ja 13 trukki. Hooldus: pesta 30 kraadiga, triikimine madalatel temperatuuridel lubatud. Trummeldamine, pleegitamine keelatud.
Saadavus:Laost otsas
Tootekood SW 081801
Kirjeldus

Käselotti esitleb lastele väga erilist mängukomplekti: My Happy Farm on imeline kingitus teie lemmik väikesele inimesele! Küljelt lahtikäiv ja väga mõnusalt mängitav talumaja, traktor, põhupallid ja loomulikult terve lauda täis loomi! 

Talumaja toimib kandekotina, kuhu kõik loomad sisse mahuvad.Lemmikmängukomplekt teie lapsele, lapselapsele, ristilapsele…. mis pakub kindlasti rõõmu pikaks ajaks ja kandub peres edasi! 

Komplektis on 1 talu/maja, 1 traktor, 2 lehma, 2 siga, 2 hobust, 3 lammast, 1 koer ja 1 kass, 6 kana ja 1 kukk ning 5 heinapalli! See on täpselt 24 tükki, lisaks majale – kas see poleks ainulaadne advendikalender, kus annate maja kätte ja seejärel pakkite iga päev lahti looma, heinapalli või traktori? Jõuludeks on talu valmis!

Muster on trükitud kangale – juhend valmis, lõika välja ja hakka õmblema! Sobib ka algajatele! 
Inglise keelse õmblemise juhendi leiab siit https://blog.swafing.de/wp-content/uploads/2022/04/Tutorial_MyHappyFarm_kaeselotti_en.pdf