Kategooriad
Schmetz Universaalsed koduõmblusmasina nõelad 70-100
3.36
Schmetz Universaalsed  koduõmblusmasina nõelad  70-100
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Schmetz Universaalsed koduõmblusmasina nõelad 70-100

3,36 €
Teravad universaal- e. harilikud kodumasinanõelad igapäevaseks kasutamiseks. Sobiva kõigile koduõmblusmasinatele va. mõned uuemad Singer'id. SCHMETZ on Euroopas tuntuim ja hinnatuim masinanõelte valmistaja. Hea nõel püsib kauem terav ja ei murdu liiga tihti ega lähe kõveraks. Iga nõela teras väsib õmmeldes ja lõpuks nõel murdub. Iga kord kui nõel murdub, on see ohtlik masinale: täkked pisteplaadil või overloki haarajal, poolipesa vigastused jms. Valides hea nõela, saad ilusama õmbluse ja säästad oma õmblusmasinat. Pakis 10 erineva jämedusega nõela: nr. 70-2; nr.80-3; nr.90-3; nr.100-2 nõela.
Saadavus:Laost otsas
Tootekood 0701166
Kirjeldus
Nõela number peab vastama kasutatava niidi ja materjali paksusele.
Nõela numbri valikul vaata oma toodet ja niiti, hinda kõige paksemaid ja tihedamaid kohti õmbluses. Kui on kahtlusi, vali pigem jämedam (suurema numbriga) nõel. Liiga peenikese nõela valik põhjustab (heal juhul) inetu õmbluse (pahemale poole jäävad ülaniidist pingutamata aasad) või (halvemal juhul) nõela purunemise ning koguni masina detailide (pisteplaadi, süstiku) vigastusi.

Nr. 70: peene ja kvaliteetse niidiga õhukeste materjalide (siid, atlas) õmblemiseks.
Nr. 80: laialt kasutatud nõelanumber õhemate materjalide õmblemisel (sits, organza, atlas...)
Nr. 90: enimmüüdud nõelanumber Eestis
Nr. 100: Vene päritolu niidiga õmblemiseks, samuti tavaniidiga, kui materjal on tihe või paks/mitmekordne; mööblikangad.
Nr. 110: Paksema niidiga tugenama materjali (mööbliriie, present, kotiriie, kunstnahk...) õmblemiseks