Kategooriad
Lazur riidevärv 18 g erin.värvid
2.34
Lazur riidevärv 18 g erin.värvid
NB! Pildi ja tegeliku tooni vahel võib esineda fototehniliselt erinevusi! Kui tekib vähimgi kahtlus, siis telli eelnevalt näidis!

Lazur riidevärv 18 g erin.värvid

2,34 €
Pakis 18 g värvipulbrit.
- +
Saadavus:Laos
Tootekood 730741St
Kirjeldus
Värvipulber sobib materjalidele: puuvill, lina, siid, džuut, kanep, viskoos. Värvitulemus ei ole garanteeritud kunstmaterjalidel. Võib kasutada ka batikatehnikaks. 
18 g värvi kulub umbes 1 kg kuiva materjali värvimiseks. Ärge kuivatage värvitud materjali päikese käes. Värv ei värvi mõnda liiki sünteetilisi kiude. Hoida kuivas kohas. Ei sobi alla 3-aastastele.
Käsitsi värvimine: valmista segu: 1 l vett temperatuuriga 40-60 ° C ja 1 kotike värvipulbrit ja 1 tl. soola. Lisada vett niipalju, et märja värvitava materjali ära katab. Sega ja kuumuta keemiseni, samal ajal kogu aeg segades. Lase värvitav ese koos veega ära jahtuda. Loputa jaheda veega, kuni vesi on värvitu. Loputusvette võib lisada 1 spl. äädikat.
Värvimine pesumasinas: määrata pesumasinale programm 40-60 ° C (kuni 90 ° C sõltuvalt värvitavast materjalist) ilma eelpesuta. Vala vähese veega segatud värv+1 spl.soola trumlisse. Käivitage masin, ärge tsentrifuugige. Värv ei hävita pesumasinat.